iTree Career

Are you ready to join the iTree team?

iTree offers a flexible work environment that fosters creativity, community, and ingenuity. We pride ourselves on attracting and keeping best talents.  Current job openings are posted on the CV Online website (www.cvonline.lt), use keyword search iTree.

Informacinių sistemų analitikas (-ė)

2020.12.15

oracle platinum

Darbo pobūdis
- Veiklos procesų analizė ir modeliavimas, informacinių sistemų reikalavimų formulavimas.
- Dalyvavimas informacinių sistemų projektavimo, kūrimo, dokumentavimo, testavimo bei diegimo procesuose.

Reikalavimai
- Išsilavinimas IT susijusioje srityje.
- Kruopštumas, analitinis mąstymas.
- Puikios lietuvių kalbos žinios, gebėjimas mokytis ir susišnekėti anglų kalba.
- Geri bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai.

Privalumai
- Analogiško darbo patirtis.
- Sistemos modeliavimo įgūdžiai (pvz., UML, BPMN notacijų išmanymas).
- Patirtis su duomenų bazių projektavimu.
- Patirtis informacinių sistemų reikalavimų valdyme.
- Patirtis informacinių sistemų testavime.

Siūlome
- Puikias darbo sąlygas, įdomius projektus, mokymus ir sertifikavimą.
- Darbo patirtį tiek vietinės rinkos, tiek tarptautiniuose projektuose.
- Konkurencingas darbo sąlygas, atitinkančias Jūsų patirtį.

Siųskite savo gyvenimo aprašymą:
careers@itreegroup.eu
+370 5 2487506